NESRİN KARTAL HIRVATİSTAN'DA
Başarılı Judocumuz Nesrin Kartal Hırvatistan'ın Porec kentinde 21-23 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan Gençler Avrupa Judo Şampiyonasında ter dökecek.
İlimiz Judospor Kulübü sporcusu Nesrin Kartal madalya için mücadele edecek. Nesrin Kartal Hırvatistan'ın Porec kentinde 21-23 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan Gençler Avrupa Judo Şampiyonasında katılmak üzere Hırvatistan 'a gitti. Başarılı Judocumuz 44 Kg da Ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek, madalya ile dönmek istiyor. Konu ile ilgili olarak Judo Antrenörü Kürşat Kambur 'Nesrin'den Gençlerde Avrupa şampiyonluğu bekliyoruz' dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.