"O konser olursa başkanlıktan istifa ederim"

“O konser olursa başkanlıktan istifa ederim”
BAL Ligi’nde mücadele eden Eskişehir Kurtuluşspor Başkanı Gökhan Yıldırım Eski Atatürk Stadyumu’nda yapılması planlanan konsere tepki gösterdi.Konser esnasında sahanın ve çevrenin zarar göreceğini düşünen Yıldırım...

BAL Ligi’nde mücadele eden Eskişehir Kurtuluşspor Başkanı Gökhan Yıldırım Eski Atatürk Stadyumu’nda yapılması planlanan konsere tepki gösterdi.


Konser esnasında sahanın ve çevrenin zarar göreceğini düşünen Yıldırım “O konser olursa Başkanlıktan istifa ederim” dedi.


 


Kurtuluşspor başkanı Gökhan Yıldırım 29 Ekim’de Büyükşehir Belediyesi’nin Atatürk stadyumunda yapmasını planladığı konserin gerçekleşmesi halinde istifa edeceğini açıklaması dikkat çekti.


Yıldırım’ın kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı o açıklama şu şekilde:


“Eskişehir spor kamuoyunun Dikkatine !!!!!!!


Son bir kaç gündür 29 Ekim’de Büyükşehir belediyesinin Atatürk stadyumunda konser vereceği konuşulmakta. Belediyemizin halkımız için bir organizasyon yapması takdir edici. Ancak 22 oyuncunun 90 dakikada sahayı berbat hale getirdiği bir ortamda, birçok spor adamının da onaylayacağı, on binlerce insanın ve tonlarca ağırlıkta bir sahnenin sahamızı ne hale getireceği açık ve net ortada. Sahanın tüm bakımlarını çimcisinden elektrikçisinden mazotundan doğalgazına kadar kulübümüzün karşıladığı ve tüm çalışanların maaşlarını verdiği bir ortamda, her kim ne şekilde izin verdi ya da verecekse, hiç bir desteğin olmadığı ve üstüne birde bu zararı verdikleri bir ortamda


1-Kulübümüzün kaale alınmadığı


2-Yaptığımız yatırımın görmezlikten gelindiği


3-Sporun ve sporcunun umurlarında olmadığı


4-şehrin temsiliyetinin önemli olmadığı


5-Kısacası kulübümüzü tanımadıkları apaçık ortadadır.


 İvedi şekilde durumun düzeltilmesini ve organizasyonun farklı bir alanda yapılmasını rica ediyoruz. Aksi halde Kulüp başkanlığından istifa edeceğimi bunun bir blöf olmadığını ve geri dönmeyeceğimi şerefim üzerine yemin ederek bildirmek isterim.


Hiç bir desteğin ve katkının olmadığı bir ortamda spora yaptığımız hizmetlerin görülmediği gibi en azından engellenmesi üzüntü vericidir. Durumu takip edeceğimizi ve konser gerçekleştiği anda gerçekten istifa edeceğimi, devre arası transfer dönemi açıldığı anda tüm oyuncularla yollarımızı ayırarak şampiyonluk yolundan vazgeçeceğimi belirtmek isterim. Umarım Eskişehirspor’dan sonra 2. bir takımın da kaderi ile oynanmaz.


Saygı ve sevgilerimle…


ESK KURTULUŞSPOR KLB BŞK


GöKHAN YILDIRIM”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.