Odupazarı U17leri çalışıyor
Odunpazarı U17 takımı antrenör Hakan Umar nezaretinde yeni sezon hazılrıklarını sürüdüyor.
Öte yandan Odunpazarı Belediyesi Hasan Doğan Spor Tesisinde haftanın 3 günü gerçekleştirilen çalışmalarda bir yandan yeteneklerini geliştiren gençler, diğer yandan zinde ve sağlıklı bir yaz dönemi geçiriyor.
Yaşları 8 ile 12 arasında değişen 90 sporcunun eğitim aldığı Odunpazarı Spor Kulübü Futbol Yaz Okulunun gördüğü ilgiden duydukları mutluluğu dile getiren antrenörler Hakan Umar, Yusuf Göktaş ve Nedret Kuru; birbirinden yetenekli gençlerin eğitim aldığı yaz spor okullarının geleceğin başarılı sporcularının yetişmesine büyük katkı sağladığını vurguladılar.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.