Onların da yüzü güldü
Yayınlanma:
l Galatasaray maçında alınan puanla yönetiminden yüzü güldü.Telekom Arena stadında Eskişehirspor son iki sezondaki maçtan da puan sökememişti. Cumartesi günü lideri çelmeleyen Es-Esde alınan puan yönetimi de mutlu etti. Maçı...
l Galatasaray maçında alınan puanla yönetiminden yüzü güldü.
Telekom Arena stadında Eskişehirspor son iki sezondaki maçtan da puan sökememişti. Cumartesi günü lideri çelmeleyen Es-Es'de alınan puan yönetimi de mutlu etti. Maçı izleyen 2. başkan Mulla Şahbaz ile yöneticiler Ekrem Birsen, Ahmet Akpınar, Kaan Ay ve Ali Uçar son dakikada gelen beraberlik golü ile coşarken, Telekom Arena stadında puan almanın keyfini yaşadı
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.