Ortak liste mi?
Eskişehirspor'da yönetim çalışmalarında son gelişme. Nebi Hatipoğlu ve Çakırgöz ortak liste hazırlığında.
Eskişehirspor' a yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre 28 Mayıs'ta yapılacak olan genel kurulda çıkacak olan yeni yönetimi oluşturma yönünde yeni gelişmeler yaşanmayla başlandı. Daha önce birbirleri ile zaman zaman tartışan ve zaman zaman ise pazarlık yapan Hatipoğlu ve Çakırgöz ikilisinin bir araya gelerek orta liste yapma hazırlığına girdiği öğrenildi. Edinilen bilgilere göre görüşmelerde Erdoğan Tekgöz, İsmail Hakkı Sağır ve birkaç yöneticinin daha bulunduğu öğrenildi. Çakırgöz'e ikinci başkanlık verileceği iddia edilirken kongre kararı ile birlikte başkanlığa aday olabileceğini açıklayan Rıza Zeydan' ın da yeni yönetimde yer alması ve basın sözcüsü olmasının da görüşmelerde gündeme geldiği öğrenildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.