"OTURDUĞUNUZ KOLTUĞU DOLDURUN"

“OTURDUĞUNUZ KOLTUĞU DOLDURUN”
“OTURDUĞUNUZ KOLTUĞU DOLDURUN” Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri,  Eskişehirspor camiası ve Eskişehir’in ileri gelenlerine seslenerek oturdukları koltukları doldurmasını istedi.Diri yaptığı yazılı...

“OTURDUĞUNUZ KOLTUĞU DOLDURUN”


 


Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri,  Eskişehirspor camiası ve Eskişehir’in ileri gelenlerine seslenerek oturdukları koltukları doldurmasını istedi.


Diri yaptığı yazılı açıklamada şunlara yer verdi ;


 “1 HAFTA çOK öNEMLİ”


“önümüzdeki 1 hafta sürecinde sadece eski Başkanlardan eski yöneticilerden değil Milletvekillerimizden, Belediyelerimizden, ETO ve ESO’dan, iş adamlarımızdan ve tüm Sivil toplum kuruluşlarından somut destek bekliyoruz”


“öNCELİKLİ MESELE ESKİŞEHİRSPOR”.


“Her zaman söylüyoruz, Eskişehirspor bu şehrin öncelikli meselesidir. Tüm makam sahibi büyüklerimizi oturdukları koltukları doldurmaya çağırıyoruz. Eskişehirspor taraftarı size oy vermiş insanlardan oluşmaktadır. Sizlerden Eskişehirspor'a da hizmet beklemekteyiz. Büyükşehir Belediyemizden de belediye başkanımız Prof Dr Yılmaz Büyükerşen hocamız nezdinde başkanımızın önerdiği projelerin maddi kaynağa dönüşmesi için takipçisi olmasını bekliyoruz.  Eskişehirspor’umuzun artık süslü kelimelere ihtiyacı yok, somut maddi desteğe ihtiyacı var”.


“GERİ DURMAYIN”


“Bu süreçte en büyük beklentimiz de hem iktidarda yetkili mercilere yükselen hem de şehrin abisi konumuna gelen Sayın Harun Karacan’dan. Sayın vekilimiz, siz de takip ediyorsunuz, bakın ilk kıvılcım ateşlendi, herkes Eskişehirspor’u ayağa kaldırmak için harekete geçti. Bu hareketin sonuçla neticelenmesi için sizin maddi ve manevi katkınız çok önemli. Şu an herkes sizin Eskişehirspor’un kurtuluşuna yardım etmenizi bekliyor. Bu tepkisizliğiniz sizi sevenleri üzüyor. Lütfen daha fazla geri durmayın”


“SESSİZ KALMAYIN”


“Sayın Valimizden de Eskişehirspor'a kaynak sağlayacak atılımlar bekliyoruz.


Bu şehri yönetenler olarak halkın bu çığlığına lütfen sessiz kalmayın.


Şimdi yüz binlerce taraftarın adına Vekillerimize, Valimize, Belediye Başkanlarına, Tüm Oda Yönetimlerine, Tüm Derneklere ve tüm Sivil Toplum örgütlerine soruyoruz.


Farzedin ki; Bandırma Vapurundayız Samsun’a doğru yola çıkmışız.


Farzedin ki kurşun bitmiş süngü takmışız.


Hep beraber miyiz yoksa bizim devrilmemizi mi izleyeceksiniz?


Ben de varım diyen tüm seçilmişleri atanmışları bu hafta Samsun’a uçak kaldırmaya ve bu uçağa doluşup Eskişehirspor’un kurtuluşu adına Samsun çıkartmasına davet ediyoruz. Eminiz ki o uçakta gerekli destek alacak ve Eskişehirspor’un kurtuluşu bu yolla sağlanacaktır” dedi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.