Pehlivanlar şampiyonada ter dökecek
12-13 yaş arası minik erkekler serbest il birinciliği müsabakalarında birinciliği el eden 6 sporcumuzu ilimizi 6-8 Haziran tarihleri arasında Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde yapılacak olan Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil edecekler. Konu ile ilgili olarak sporcuların antrenörlüğünü yapacak olan Mehmet Aykol" Hazırlıklarımızı tamamladık. Güreşçilerimiz il birinciliğinde başarılı olarak şampiyonada mücadele etmeye hak kazanmışlar, grup maçlarının ardından finallerde mücadele edeceklerdir. İyi aşama gösteren sporcularımızın finallerde de başarılı olacağı inancındayım. İnşallah herşey umduğumuz gibi gider ve madalyalarla ilimize döneriz" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.