PORSUK'TA FUTSAL EĞİTİM VAR
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün Diyanet İşleri Bakanlığı ile yapılan protokol çerçevesinde Kuran kurslarında eğitim göre öğrencilere sunduğu futsal yaz okulu devam ediyor. Porsuk Spor Salonu'nda Antrenör Mesut Dolgun nezaretinde gerçekleştirilen antrenmanlara çok sayıda minik katılıyor. Çalışmaların oldukça verimli geçtiğini belirten Dolgun, "Kuran kurslarında eğitim gören miniklerimiz burada stres atma imkanı buluyor. Aynı zamanda da spor yapıp sağlıklı kalma fırsatı da yakalıyorlar. Çalışmalarımız yoğun bir şekilde sürüyor. Çocuklar futsalın tekniklerini yavaş yavaş öğrendiler" ifadelerini kullandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.