Şampiyon Spor Lisesi oldu
19 Mayıs Gençlik haftası nedeniyle düzenlenen bayan futbol turnuvasında şampiyon Eskişehir Spor Lisesi oldu.
Dün Necdet Yıldırım sahasında oynanan karşılaşmada Ticaret Meslek Lisesi'ni 5-0 gibi net bir skorla geçen Spor Lisesi bayanları birincilik kupasını alan takım oldu. Oynanan bu karşılaşmanın ardından yapılan ödül töreninde ilk üç sırada yer alan takılara kupaları dağıtıldı. Öte yandan bu yıl ilk kez düzenlenecek olan bayanlar futbol Türkiye şampiyonasına katılacak olan Eskişehir Spor Lisesi bayan futbol kulübü bu sabah Denizli'ye gidiyor. 18-20 Mayıs tarihlerinde grup müsabakalarında boy gösterecek bayan futbolcularımız Haziran ayında yapılacak finallerde boy göstermek için ter dökecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.