"Şampiyonluk istiyorum"
Olağan üstü genel kurulda hedefsiz bir Eskişehirspor olamayacağını belirten Vali Kadir Çalışıcı " Şampiyonluk istiyorum" dedi.
Sözlerine " Bir aile toplantısı yapıyoruz" diyerek başlayan Vali Kadir Çalışıcı Eskişehirspor'un yerinin süper lig olduğunu vurgulayarak sözlerini şöyle sürdürdü. "Eskişehir süper bir kent ve takımı da süper lige yakışır. Hedefsiz bir Eskişehirspor kabul etmiyorum.
Şampiyonluğa oynayalım. Şampiyonluk istiyorum. Savaş top yekün verilir. Nefeslerimizi iyi ayarlayalım ve sonuna kadar hedefimizi kovalayalım. Tüm kentin sinerji ve enerjisini arkasına alan bir takım başarılı olur. Bu nedenle yöne seçilecek arkadaşları destekleyelim, yol gösterelim, isteklerini karşılayalım. Bunun yolu birlik ve beraberlik içinde olmaktan geçiyor."
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.