ŞEKER KALDIĞI YERDEN
Şekerspor futbol yaz okulu antrenmanları 1 haftalık aranın ardından tekrar başladı. Antrenör Erol Kaya ve Osman Esen nezaretinde kaldığı yerden çalışmalara başlayan Yeşil Beyazlılarda tempo her geçen gün artacak. Yarışmacı yaş gruplarıyla da antrenmanlara başlayacaklarını ifade eden antrenör Erol Kaya 'Ramazan ayı ve geçtiğimiz hafta yaşanan aşırı sıcak havalar nedeniyle sporcu sağlığını göz önüne alarak antrenmanlarımıza bir hafta ara vermiştik. Bu hafta başından itibaren kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yaz döneminin sonuna kadar çalışmalarımızı sürdürüp, yetenekli oyuncuları kulüp bünyesine katacağız' şeklinde konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.