ŞEKERSPOR'DA BU YIL TAT VAR
Süper Amatör Küme takımlarından Şekerspor bu sezon oluşturduğu genç kadrosu ile ligde ses getireceğe benziyor. Antrenör Ayhan Taşçı nezaretinde sezon hazırlıklarına başlayan Yeşil-Beyazlılar önceki gün Bölgesel Amatör Lig temsilcisi Sağlıkspor ile oynanan özel maçta özellikle ilk yarıda ki performansı ile takdir topladı.
Kadroda geçen sezondan sadece 1 oyuncunun kaldığını belirten antrenör Ayhan Taşçı '17-18 yaşında ki genç oyuncularımız ile bu sezon ligde boy göstereceğiz. İyi ve geleceği olan bir kadromuz var. Sezon hazırlıklarına yeni başlamamıza rağmen Sağlıkspor karşısında iyi bir oyun ve performans ortaya koyduk. Genç oyuncularımızdan beklentilerimiz büyük. Bu yıl ligde öncelikle yine iyi futbol oynayarak üst sıraları zorlamak istiyoruz' şeklinde konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.