ŞİMŞEKLER ZORLU MAÇA HAZIR
Eskişehirspor yarın oynayacağı Ordu maçı için dün de tek çalışma yaptı.
Akşam saatlerinde tesislerde yapılan antrenmana tüm oyuncular katıldı. Çalışma öncesinde futbolcuları ile bir araya gelen teknik direktör Ersun Yanal son taktikleri oyuncularına iletirken, ardından antrenmana geçildi.
Yaklaşık 80 dakika süren ve taktik ağırlıklı yapılan çalışmada futbolcuların hırslı ve istekli oluşları dikkat çekti. Antrenmanın son bölümünde futbolcular kalecilerin koruduğu kaleleri şut bombardumanına tutarak fileleri havalandırıp, moral buldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.