ŞİMŞEKLERDE İZİN BİTTİ
Yayınlanma:
Eskişehirspor da 1 günlük izin sona ererken, futbolcular dün tesislerde top başı yaparak çalışmalara başladı. Perşembe gecesi evinde Fransa takımı Marsilyayı konuk eden Şimşekler güçlü rakibi ile berabere kalmıştı....
Eskişehirspor 'da 1 günlük izin sona ererken, futbolcular dün tesislerde top başı yaparak çalışmalara başladı.
Perşembe gecesi evinde Fransa takımı Marsilya'yı konuk eden Şimşekler güçlü rakibi ile berabere kalmıştı. Bu maçın ardından teknik direktör Ersun Yanal oyuncularına 1 gün izin verdi. Dinlenen Şimşekler dün akşam tesislerde bir araya gelerek Perşembe gecesi Fransa'da oynayacağı Marsilya maçı hazırlıklarına başladı.
Bugün de çalışmalarını sürdürecek olan Eskişehirspor rakibi için son antrenmanı Salı günü yapacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.