SÜPER VE 1.AMATÖR'DE FİKSTÜR BUGÜN ÇEKİLİYOR
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı salonunda ki fikstür ve kura çekimi saat:17.30'da start alacak.
Süper ve 1.Amatör Küme kura ve Fikstür çekimi bugün Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı salonunda saat:17.30'da yapılacak. 2012-2013 sezonunda Süper Amatör Kümede 11, 1.Amatör Kümede ise 13 takım mücadele edecek. Süper Amatör Küme tek grupta çift devre lig usulüne göre, 1.Amatör Kümenin ise 2 grupta yine çift devre lig usulüne göre oynatılması bekleniyor. Bugünkü toplantıda kura çekiminin yanı sıra liglerin başlama tarihi karara bağlanarak netlik kazanacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.