TARAFTAR MUHTEŞEMDİ
Eskişehirspor taraftarı Marsilya maçında adeta muhteşemdi. Yıllar sonra Avrupa kupalarına katılan kırmızı şimşeklerin İskoçya takımına olduğu gibi Marsilya maçında da büyük taraftar yine görevini fazlasıyla yaptı. Atatürk Stadyumu kapıları Saat : 18.45'de açılırken 3 saat öncesinde tribünlere koşan Es-Es'li taraftarlar 90 dakika boyunca takımı destekledi. Tribünleri tamamen dolduran Eskişehirspor taraftarı hem ilk yarıda hem de ikinci yarıda verdikleri müthiş destekle her zaman 12'nci adam olduğunu dünkü maçta bir kez daha gösterdi
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.