TARAFTARIN ARASINDA MAÇI SEYRETTİLER
Yayınlanma:
Eskişehirsporda 2.Başkan Mesut Hoşcan ile yönetici Mustafa Akgören ve Ahmet Yalçın Marsilya maçını taraftarın arasında izledi. Siyah Kırmızılı gönül dostlarıyla karşılamayı birlikte takip eden Hoşcan, Akgören ve Yalçın...
Eskişehirspor'da 2.Başkan Mesut Hoşcan ile yönetici Mustafa Akgören ve Ahmet Yalçın Marsilya maçını taraftarın arasında izledi. Siyah Kırmızılı gönül dostlarıyla karşılamayı birlikte takip eden Hoşcan, Akgören ve Yalçın takıma tezahüratlarla destek vermekten geri kalmadı. Özellikle tribünlerin içinden gelen eski amigolardan Mustafa Akgören yine Eskişehirsporlu taraftarları iyi organize ederek, tribünü coşturmayı başardı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.