TARAFTARIN AVRUPA KEYFİ
Yıllar sonra Avrupa kupalarına katılan Eskişehirspor'da bayan ve çocuk taraftarlarda tribüne koşarak Avrupa'nın tadını çıkardı.
Bir çok Eskişehirspor taraftarı eş ve çocuklarını alarak tribüne gelirken tarihe tanıklık etti. Sık sık da fotoğraf çektiren bayan ve çocuk taraftarlar Avrupa'lı Eskişehirspor'u izleminin keyfini doyasıya yaşadı. Hem bayan hem de çocuk taraftarların çokluğu dikkat çekerken, tribünler 90 dakika boyunca Es-Es diye inledi.
Marsilya'yı elinden kaçıran Eskişehirspor'lu futbolcular ise taraftarın desteği karşısında oldukça memnun kalırken, maç sonunda da bu sefer futbolcular taraftarı alkışladı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.