Ulaş ve Mahmut yeniden kadroda
Yayınlanma:
Eskişehirsporda cezalarını dolduran forvet Mahmut ile defans elemanı Ulaş tekrar kadroda. Malatyaspor ile yapılan zorlu maçı tribünden izleyen forvet ve orta saha elemanı Mahmut ile defans elemanı Ulaş kart cezalarını doldurdular.Bu...
Eskişehirspor'da cezalarını dolduran forvet Mahmut ile defans elemanı Ulaş tekrar kadroda. Malatyaspor ile yapılan zorlu maçı tribünden izleyen forvet ve orta saha elemanı Mahmut ile defans elemanı Ulaş kart cezalarını doldurdular.
Bu hafta deplasmanda oynanacak olan Gaziantep BŞ maçının kadrosuna girecek olan her iki futbolcuda göreve hazır.
Mahmut ve Ulaş'ın dönmesi ile eksikleri büyük ölçüde azalan Eskişehirspor'da sarı kart cezalısı olan Mehmet Al forma giyemeyecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.