Vişnelik finale kaldı
Yayınlanma:
Büyük erkekler basketbol il birinciliğinde önceki gün play-offta ikinci karşılaşma oynandı. 3 takımın mücadele ettiği play-off karşılaşmalarında Harb-iş ikinci maçında da yenilerek havlu atarken, Atatürk spor salonunda...
Büyük erkekler basketbol il birinciliğinde önceki gün play-off'ta ikinci karşılaşma oynandı. 3 takımın mücadele ettiği play-off karşılaşmalarında Harb-iş ikinci maçında da yenilerek havlu atarken, Atatürk spor salonunda oynanan maçta rakibi Harb-iş'i 80-76 yenen Vişnelikspor final oynamaya hak kazandı. İlk maçını kazanan Havagücü ile Vişnelikspor 14 Mayıs Pazartesi akşamı şampiyonluk maçına çıkacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.