Yakın takipteydiler
Eskişehirspor ile Beşiktaş A2 maçını yönetim, teknik heyet ve bazı futbolcularda yakından takip etti. Eskişehirspor yöneticileri Erdal Şahbaz, Abdullah Baykul ve Nihat Çuhadar'ın yanı sıra teknik direktör Ersun Yanal ve yardımcılarıyla birlikte takım kaptanı Sezgin, Hürriyet, Veysel ve Alper A2 maçını izlediler. Şeker stadında oynanan karşılaşmayı 90 dakika takip eden oyuncular, genç futbolcu arkadaşlarını izleyerek onlara moral vermeye çalıştılar. Eskişehirspor teknik direktörü Ersun Yanal A takımda yer bulamayan oyuncuları sezon sonuna kadar A2 maçlarına göndererek maç kondisyonu kazanmaları ve her an hazır olmalarını istediği belirtildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.