Yeni lider Işık
İkinci gençler liginde ikinci hafta maçları sonunda B grubunda liderlik el değiştirdi. Işıkspor liderlik koltuğun otururken, A grubunda Özel İdare yerini korudu.
İkinci gençler liginde ikinci haftada oynanan maçlar sonunda A grubunda haftayı kayıpsız kapatan Özel İdare liderlikteki yerini korurken zirveyi 6'şar puanlı Orhangazi ve K.Boraks ile paylaşıyor. Örnekspor' da 4 puanla zirve yarışında yer alıyor.
B grubunda ise liderlikr el değiştirdi.
İlk haftanın lideri Anadolu Üniversitesi Çukurhisar'a yenilince zirveyi ikinci maçını da galibiyetle kapatan Işıkspor koltuğa yerleşti. Işıkspor' u 4'er puanla Sivrihisar ve İ.D. Güneş gençleri takip ediyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.