Yunusemre Lisesi sporcularını ödüllendirdi
Yayınlanma:
Yunusemre Lisesi yıl sonu etkinlikleri çerçevesinde yıl içersinde çeşitli spor dallarında faaliyet gösteren sporcularını ödüllendirdi. Okul idaresi tarafından ödüllendirilen öğrenciler bu ödülü ömürleri boyunca unutmayacaklarını...
Yunusemre Lisesi yıl sonu etkinlikleri çerçevesinde yıl içersinde çeşitli spor dallarında faaliyet gösteren sporcularını ödüllendirdi.
Okul idaresi tarafından ödüllendirilen öğrenciler bu ödülü ömürleri boyunca unutmayacaklarını belirttiler. Konu ile ilgili olarak okul idaresi ise" Bizler öğrencilerimizin spor faaliyetlerinde bulunmaları taraftarıyız. Yeni bir uygulama başlattık. Artık her yıl sportif ve kültürel faaliyetlerde bulunan öğrencilerimizi yıl sonunda onurlandırmayı düşünüyoruz" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.