YUVADA KALDILAR
Yayınlanma:
Lokomotifte geçen sezon A takımda forma giyen yalnızca 4 oyuncu kaldı. Adı Sağlıkspor ile anılan fakat eski yuvasına dönen Harunun yanı sıra Çağrı, İskender, Fahri Sefa ve Turgay takımda kaldılar. Kulübün alt yapısından...
Lokomotif'te geçen sezon A takımda forma giyen yalnızca 4 oyuncu kaldı. Adı Sağlıkspor ile anılan fakat eski yuvasına dönen Harun'un yanı sıra Çağrı, İskender, Fahri Sefa ve Turgay takımda kaldılar. Kulübün alt yapısından Semih ile kaleci Metin bu yılda A takım A takım kadrosunda yer alacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.