ZEKİ NE YAPSIN?
Yayınlanma:
Demirspor kalecisi Zeki Kocaali karşısında adeta kalesinde devleşti. Ligin ilk maçında Sağlık karşısında zaman zaman hata yapan Zeki Kocaali maçına kulübede başladı. Ancak Yasinin 9.dakikada oyundan atılmasının ardından...
Demirspor kalecisi Zeki Kocaali karşısında adeta kalesinde devleşti. Ligin ilk maçında Sağlık karşısında zaman zaman hata yapan Zeki Kocaali maçına kulübede başladı. Ancak Yasin'in 9.dakikada oyundan atılmasının ardından kaleye geçen ve penaltı kurtaran Zeki maç boyunca yaptığı kurtarışlar ile dikkat çekti. Demirspor'un başarılı file bekçisinin bundan sonra ki haftalarda da aynı performansını sürdürmesi bekleniyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.