5 kişi sobadan zehirlendi
Yayınlanma:
Sobadan sızan gazdan zehirlenen aynı aileden 3’ü çocuk 5 kişi hastaneye kaldırıldı. Edinilen bilgiye göre, Şirintepe Mahallesi Asya Sokağı 20 numaralı evde ikamet eden Dursun Özcan (31), Fatma (24), Bersan (5), Selin (4) ve...
Sobadan sızan gazdan zehirlenen aynı aileden 3'ü çocuk 5 kişi hastaneye kaldırıldı. Edinilen bilgiye göre, Şirintepe Mahallesi Asya Sokağı 20 numaralı evde ikamet eden Dursun Özcan (31), Fatma (24), Bersan (5), Selin (4) ve Kadir Özcan (1), kömür sobasından sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi. Yunusemre Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan aile fertlerinden Dursun Özcan ile Fatma Özcan'ın sağlık durumlarının ciddi olduğu bildirildi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.