Acıbadem Hastanesi Eskişehir'de

Acıbadem Hastanesi Eskişehir’de
Türkiye’nin en büyük Sağlık kuruluşlarının başında gelen ACIBADEM hastanesi Grubu Eskişehir’e yatırım yapma kararı aldı. Eskişehir’e yatırım kararı alan ACIBADEM Grubu bu yatırımı Eskişehirli şirket Güven şirketler...

Türkiye'nin en büyük Sağlık kuruluşlarının başında gelen ACIBADEM hastanesi Grubu Eskişehir'e yatırım yapma kararı aldı. Eskişehir'e yatırım kararı alan ACIBADEM Grubu bu yatırımı Eskişehirli şirket Güven şirketler Grubu ile işbirliği şeklinde gerçekleştirecek.
Eskişehir'de yapılacak işbirliğine ilişkin sözleşme 21 mart 2007 Çarşamba günü ACIBADEM Grubu Yönetim kurulu Başkanı M. Ali Aydınlar ile GÜVEN Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Güven tarafından İstanbul'da imzalandı.
Konu ile ilgili olarak alınan bilgilere göre, yapılacak olan hastane tam teşekküllü, uluslar arası çağdaş hastane standartlarında, 130 yataklı olacak.
18 bin metrekare kapalı alana sahip olacak yatırım, yaklaşık 50 bin dolar'a mal olacak. Eskişehir ACIBADEM hastanesi 2008 yılı sonunda hizmete girecek.
Eskişehir'e ACIBADEM Hastanesi yatırımını gerçekleştirecek olan Güven şirketler Grubu yönetim kurulu Başkanı Cafer Güven konu ile ilgili olarak şunları söyledi;
-"Ülkemizin önemli markalarından birinin daha Eskişehirimize kazandırılmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yatırımla ilimizde sağlık sektöründeki önemli bir açığın kapanacağına inanıyoruz. Bu Hastane yatırımı Eskişehir'in bölgede büyük bir mlerkez olduğunu bir kez daha göstermiştir.
Hastanenin hizmete girmesiyle Eskişehir'in dışından ilimize gelecek nüfus hareketi il ekonomisine de bir yarar sağlayacaktır. Bu yatırımın ilimize hayırlı olmasını dilerim" şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.