AKP irtibat bürolarında şenlik

AKP irtibat bürolarında şenlik
AKP İl Teşkilatı, 22 Temmuzda gerçekleştirilecek olan Milletvekilliği Genel seçimlerine SKM Başkanlığına bağlı 20 Mahalle İrtibat Bürosu açarak Merkez irtibat büroları çalışmalarını tamamladı. AKP İl Başkanı Murat...

AKP İl Teşkilatı, 22 Temmuzda gerçekleştirilecek olan Milletvekilliği Genel seçimlerine SKM Başkanlığına bağlı 20 Mahalle İrtibat Bürosu açarak Merkez irtibat büroları çalışmalarını tamamladı.
AKP İl Başkanı Murat Canözer, AKP Mahalle İrtibat Bürolarının açılışları ile ilgili yaptığı açıklamada; "Eskişehir Teşkilatı olarak ilimizde diğer partilerden çok daha ileride olduğumuzu 20 Mahalle İrtibat Bürolarımızı tamamlayıp açılışlarını yaparak bir kez daha ortaya koyduk.
Mahalle İrtibat Bürolarımızda yaptığımız açılışlarda gerek Bakanımız Kemal Unakıtan'a gerekse diğer Milletvekili adaylarımıza halkımızın göstermiş olduğu yoğun ilgi bizleri çok memnun etti.
Halkımızın gösterdiği bu yoğun ilgi AKP Hükümetinin çalışmalarının vatandaşlarımız tarafından doğru algılandığını da ortaya koymaktadır" dedi. AKP SKM Başkanlığından yapılan açıklamada çalışmaların devam edeceği bildirildi.
AKP Mahalle Seçim İrtibat Bürolarının açılışlarına AKP Eskişehir 1. sıra Milletvekili Adayı Kemal Unakıtan, Murat Mercan, Nedim Öztürk, Ayşe Fert Dökmeci, Süleyman Reyhan, Ethem Kalın, İl Başkanı Murat Canözer, İlçe Başkanı Halis Başak, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, Tepebaşı Belediye Başkanı Tacettin Sarıoğlu, İl Kadın Koları Başkanı Nuran Beyazateş, İl Gençlik Kollaı Başkanı Hasan Doğru, İl ve İlçe teşkilatları ile vatandaşlar katıldı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.