ATAÇ'TAN MUTTALIP'TAKİ İŞYERLERİNE ZİYARET
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç'ın ziyaretleri devam ediyor. Ataç, Muttalıp bölgesinde üretimde bulunan işyerlerini ziyaret etti. Özaltın Kiremit Fabrikası'nda işyeri sahibi Servet Ayzeren, Kükrer Sirke Fabrikası'nda işyeri ortakları Yılmaz Kükret ve Mustafa Arslan, Güler Emaye'de işyeri sahibi Metin Güler ve Ravin'de işyeri sahibi Erkani Şahin'i ziyaret eden Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, işyeri yetkilileri ile sohbet ederek sorun ve önerilerini dinledi, üretimleriyle ilgili bilgiler aldı.
Başkan Ataç, "Bölgemizde üretimde bulunan işyerlerinin yetkilileriyle görüşüp çalışmalarıyla ilgili bilgiler alıyor, onların sorun ve önerilerini dinliyoruz. Karşılıklı diyaloglarımızı geliştiriyoruz" dedi.
İşyeri yetkilileri de, Ataç'ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkür ettiler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.