Atatürk Lisesi'nde şiir ve türkü gecesi
Yayınlanma:
Eskişehir Atatürk Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinin hazırlamış olduğu "telimizden Dilimizden" adlı Türki ve şiir gecesi önceki gün Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Çok sayıda davetlinin katıldığı...
Eskişehir Atatürk Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinin hazırlamış olduğu "telimizden Dilimizden" adlı Türki ve şiir gecesi önceki gün Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Çok sayıda davetlinin katıldığı gecede okunan şiirler ve söylenen türkülerin büyük beğeni topladı.Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Dindar gecenin kapanışında yaptığı konuşmada bu tür etkinliklerin kültürel değerlerimizi korumak ve gençlerimizi de bu anlamda bilinçli kılmak adına son derece önemli olduğunu vurguladı..
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.