Atayurt'ta tiyatro
Atayurt Koleji ve Fen Lisesi öğrencileri tarafından "AH ŞU BÜYÜKLER" adlı tiyatro Gazi Meslek Lisesi salonunda sahnelendi. Kalabalık bir davetli topluluğu tarafından izlenen komedi türündeki oyun büyük beğeni kazandı. Gençlerin büyüklerine hiciv dolu mesajlar ilettikleri oyunda öğrenciler seyircileri gülmekten kırdı geçirdi. Oyunun aynı zamanda Sanat Derneğinin Liseler arası Tiyatro yarışmasına katılmak amaçlı olarak da sahnelendiği duyuruldu. Yapılan konuşmalarda okul müdürü Zevri BİNGÜL Bir düşünür, "Sanat ile düşünebilenlerin kalbi beyni olur. " demiş.Bu gençlerimizde dünyanın güzelliklerine kalp gözü ve sanat gözü ile bakmayı öğrenerek yetişmektedirler" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.