Belediye-İş sözleşmeleri tamamlanıyor
Belediye İş Sendikası Eskişehir Şubesi Başkanı Bilal Temen, Bozüyük Belediyesi, Mihallıççık Belediyesi ile Toplu İş Sözleşme görüşmelerinin anlaşma ile sonuçlandığını Alpu Belediyesi ile görüşmelerin sürdürüldüğünü belirterek, görüşmelerde hiçbir problem yaşamadıklarını söyledi.
Bilal temen, Sosyal yardımların iki katına yakın artırıldığını, ücretlerin ise her yıl için ayrı ayrı yüzde 10 artış yapılarak iki yıl süreli olarak anlaşma sağlandığını kaydetti.
Gösterdikleri anlaştın dolayı Bozüyük ve Mihalıççık Belediye Başkanlarına Teşekkür eden Temen, "Darısı Alpu Belediye işçilerinin başına" diyerek sözlerini tamamladı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.