BTP'de ilçe başkanı aday adayı oldu
Yayınlanma:
Başvuru süresinin dolmasına kısa süre kala aday adaylığı için müracaatlarda devam ediyor.Bugüne kadar sessizliğin yaşandığı Bağımsız Türkiye Partisinde hareketlilik başladı. Merkez İlçe Başkanı Münir Karyel görevini...
Başvuru süresinin dolmasına kısa süre kala aday adaylığı için müracaatlarda devam ediyor.
Bugüne kadar sessizliğin yaşandığı Bağımsız Türkiye Partisi'nde hareketlilik başladı. Merkez İlçe Başkanı Münir Karyel görevini bırakarak aday adayı olduğunu açıkladı.
Partililerin ev çevresinin yoğun talebi karşısında böyle bir karar aldığını belirten Karyel; "bu kararımız hem partimize hemde şehrimize hayırlı olsun" diye konuştu.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.