BUGÜN TIP BAYRAMI

BUGÜN TIP BAYRAMI
Gün dolayısı ile bir açıklama yapan vali Güngör Azim tuna; “İnsanlık tarihinin en eski mesleklerinden biri olan hekimlik; önemini hiçbir dönemde kaybetmemiş ve özellikle Türk toplumunda kutsal bir meslek olarak kabul görmüştür.”...

Gün dolayısı ile bir açıklama yapan vali Güngör Azim tuna; "İnsanlık tarihinin en eski mesleklerinden biri olan hekimlik; önemini hiçbir dönemde kaybetmemiş ve özellikle Türk toplumunda kutsal bir meslek olarak kabul görmüştür." Dedi. Tuna mesajında şunları söyledi; "Sosyal devlet anlayışı çerçevesinde, ilimizde de sağlık hizmeti alan vatandaşların daha iyi hizmet almasını sağlamak ve hizmeti sunan sağlık personelinin daha özverili biçimde çalışmalarına imkan sağlayacak kaliteli, modern ve meslek onuruna yakışır mekanlarda hizmet verebilmeleri için önemli yatırımlar yapılmaktadır.
Gerçekleştirilen tüm hizmetlerde insan odaklı hizmet anlayışı benimsenmektedir.
Hekimlerimizin yüreklerindeki insan sevgisi ile hastaların kendilerine gösterdikleri küçük bir tebessüm bile onlar için eminim ki birçok ödülden daha değerlidir.
Böylesine meşakkatli bir mesleği sevgi ve azimle gece gündüz demeden fedakarca yerine getiren tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmelerini diliyoruz."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.