Büro Memur Sen Başkanı Ali Selim Aktaş

Büro Memur Sen Başkanı Ali Selim Aktaş
Eskişehir Büro Memur Sen Başkanı Ali Selim AKTAŞ, Yaptığı açıklamada, üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için yeni hizmet binasına taşındıklarını söyledi.Aktaş, Bizler sadece üyelerimizin değil tüm çalışanların...

Eskişehir Büro Memur Sen Başkanı Ali Selim AKTAŞ, Yaptığı açıklamada, üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için yeni hizmet binasına taşındıklarını söyledi.
Aktaş, Bizler sadece üyelerimizin değil tüm çalışanların sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini, İnancımızın bize yüklediği bu görevi daha iyi nasıl yaparız diyerek, kendimizi sorgulamak ve yeniden heyecan ve enerji ile yüklenmek için buradayız. Bizler, Büro- Memur Sen olarak özelde üyelerimizin ekonomik, sosyal ve kültürel alanda haklarını savunan, genelde ise her türlü haksızlığa karşı çıkmayı temel amaç sayan bir sivil toplum hareketiyiz. Sendika olarak çalışanlarımıza insan onuruna yakışır bir hayat düzeyi sağlamak, daha iyi çalışma şartları ve mesleki saygınlık kazandırmayı amaçlıyoruz.dedi.
Bizim yetki anlayışımız sadece kazançları kullanmak değil, kayıp gibi görünen konularda da kazanç sağlayabilmektir. Bizler yeni yönetimle hata değil çare bulmaya çalışacağız. Yeryüzünde güçlü olabilmenin tek yolu birlik ve beraberlikten geçmektedir".dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.