Çankaya için imza kampanyası
Türkiye Gençlik Birliği Eskişehir Şubesi dün yeni bir imza kampanyası başlattı.
Porsuk Bulvarı Adalar üzerinde stand açan Gençlik Birliği üyelerinin başlattığı imza kampanyası bir hafta sürecek.
Toplanan imzaların meclise gönderileceğini açıklayan Birlik Şube Başkanı H.Fırat Arslan "Bizler, ABD ve AB'nin onayı ve kampanyası ile Cumhurbaşkanı olacak herkese karşı mücadele vereceğiz. Çankaya milletindir. Egemenlik milletindir. Türk gençliği milletimizin hizmetinde olacaktır.
Türk gençliği olarak bizimle aynı özlemleri paylaşan herkesi Atatürk'ün emrindeyiz. Çankaya milletindir mitingine ve Anıtkabir'e yürüyüşe çağırıyoruz" diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.