Çankaya'ya renkli asfalt
Odunpazarı Belediyesi Çankaya Mahallesi genelindeki çalışmalarını sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında yol düzenlemesi, kaldırım, sıcak asfalt uygulaması ve baskılı asfalt uygulamaları belirlenen program dâhilinde yapılıyor. Ekipler çalışmalar kapsamında Şehit Osman Gici Sokak'ta çalışmalarına devam ediyor. Sıcak asfalt ve baskılı kaldırım çalışması yapılan sokakta, kaldırımlar boyanarak vatandaşlara sorunsuz bir ulaşım sağlanması ve görselliğin oluşması hedefleniyor. Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çankaya Mahallesi'nin yanı sıra 12 farklı mahallede de çalışmalarını sürdürüyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.