CHP'liler iftar yemeğinde
CHP İl Başkanı Erman GÖLET, Odunpazarı İlçe Başkanı Erdal ÇAKICIER ve Yönetim kurulu üyeleri iftar yemeklerinde halkın içinde yer almaya devam ediyor. Ramazan boyunca her gün farklı bir yerde halk iftar yemeklerine katılan CHP il örgütü dün de Erenköy eşrafından Şevket GÜNALAY'ın vermiş olduğu iftar yemeğine katılıp halkla bütünleşmeye devam etti. Halkın büyük ilgisiyle karşılaşan İl örgütü Başkan ve yöneticileri halkın içindeki tek partinin Cumhuriyet Halk Partisi olduğunu ve tüm ihtiyaç sahiplerinin CHP iktidarıyla rahat bir nefes alabileceğini söylemiş ve vatandaşın dertlerini dinleyerek bu dertlerin tek çözümünün yine CHP iktidarından geçtiğini ilettiler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.