Dinlerin kardeşliği
Seyitgazi İlçesinde Cami ve Kilisenin sırt sırta oluşu görenlerin dikkatinden kaçmıyor. Seyit Battalgazi Türbesinde bulunan ve bir dönem kilise olarak kullanılan binanın Cami ile yanyana oluşu, Yüzyıllar öncesinde atalarımızın din kardeşliğine,dinler arasındaki diyaloga ne kadar önem verdiğinin bir göstergesi kabul ediliyor. Günümüzde İslamiyeti bir terör gibi göstermeye çalışanlara, gelip Seyitgazi ilçesindeki bu iki yapıyı görmelerini tavsiye eden Seyitgazi halkı, Bunun insanlığa bir ders olduğunun altını çiziyorlar. (İrfan Üstündağ )
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.