DSP Tepebaşı'ndan iftar
Demokratik Sol Parti Eskişehir Tepebaşı İlçe Başkanlığı Parti binasında İftar yemeği verdi. Yemeğe Demokratik Sol Parti Eskişehir İl Yönetimi, Odunpazarı İlçe Yöneticileri, Tepebaşı İlçe Yöneticileri ve diğer konuklar katıldı. İftar, oldukça sıcak bir havada yapıldı.
DSP Tepebaşı İlçe Başkanı Erdoğan Dilek, yaptığı açıklamada, "Ramazan ayı, rahmet ayı, bereket ayı, insanların bir araya gelmesine vesile olan İslam aleminin çok önemli günleri. Bu mübarek ramazan ayında paylaşmanın ve beraber oruç açmanın huzur ve mutluluğu yaşandı. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek ve geleceğe hep birlikte el ele gönül gönüle hareket etmek gayesine gitmekteyiz. " dedi.
Dilek, iftara katılan tüm davetlilere teşekkür etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.