Emirdağlılar Vakfı'ndan hemşeri ziyareti
Eskişehir Emirdağlılar Vakfı, hemşeri ziyaretlerini hız kesmeden sürdürmeye davam ediyor. Eskişehir Tarım İl Müdürlüğünde görev yapan Emirdağlı Veteriner Hekim Hamza Yaşar Akın'ı makamında ziyaret ederek hemşerilik duygularını kuvvetlendirdiler ve başarılar dilediler.
Emirdağlılar Vakfı Başkan Yardımcısı Ceylan Keskin ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada: '' Emirdağlı hemşerilerimizin önemli görevlerde bulunmasından memnunluk duymaktayız. Emirdağlı hemşerilerimizin vakıf olarak her zaman yanında olduk ve yanında olmaktayız. Eskişehir'de Sosyal ve kültürel etkinlikler yaptığımız zaman hemşerilerimizi her zaman davet ediyoruz. Biz onlarla varız. Onlarla olmaya devam edeceğiz.''dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.