ESBAV’dan tarama

ESBAV'dan tarama

ESBAV ’’ Eğitim Sağlık ve Bilimsel Araştırma Çalışmaları Vakfı ‘’Eğitim ve sağlık alanında, Kentimizdeki İlkokullara yönelik sağlık ve eğitim tarama, destek ve yardım çalışmalarına devam ediyor.Vakıflar Haftasında...

ESBAV '' Eğitim Sağlık ve Bilimsel Araştırma Çalışmaları Vakfı ''Eğitim ve sağlık alanında, Kentimizdeki İlkokullara yönelik sağlık ve eğitim tarama, destek ve yardım çalışmalarına devam ediyor.
Vakıflar Haftasında geleneksel olarak her yıl düzenlenen ziyaretlerini bu yıl 11.05 2015 tarihinde Yıldıztepe mahallesinde bulunan Havacılar İlkokulu'na yaptı.
ESBAV Müdürü Ahmet İlker ve Vakıf çalışanları Tuğba Gökçe ile Dilek Çetinkaya Okul Müdüresi Hikmet Tütüncü tarafından karşılandı. Sonrasında Ahmet Bey okul öğrencilerine dağıtılmak üzere diş macunu, diş fırçası ve muhtelif kırtasiye malzemelerini Okul Müdüresine teslim etti.
Ziyaret sırasında Okul Müdüresi Hikmet Tütüncü ve Vakıf Müdürü Ahmet İlker eğitim ve öğretimde sağlığın ve erken tespit edilen göz ve diş rahatsızlıklarının önemi üzerine kısa bir konuşma yaptılar.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.