Eskişehirli  doktordan kitap

Eskişehirli doktordan kitap

Özel Ümit Hastanesi psikiyatrisi Dr. Sıtkı Karaca, 22 yıllık deneyimlerini topladığı 3 cilt halindeki kitabının ilki çıktı.Psikiyatri uzmanı Dr. Karaca, 22 yıllık meslek hayatında biriktirdiği ve insanın oluşturduğu veya...

Özel Ümit Hastanesi psikiyatrisi Dr. Sıtkı Karaca, 22 yıllık deneyimlerini topladığı 3 cilt halindeki kitabının ilki çıktı.
Psikiyatri uzmanı Dr. Karaca, 22 yıllık meslek hayatında biriktirdiği ve insanın oluşturduğu veya doğruluğuna inandığı değerleri yaşama geçirmemesini konu alan "Fasıklık" isimli kitabını 3 dizi halinde çıkartacağını belirterek, "Fasıklık" dizinin ilk kitabı olduğunu söyledi. Karaca, kitabı ile ilgili şunları söyledi: " Bu kitabımda insanların oluşturduğu veya doğruluğuna inandığı değerlerini yaşama geçirmemelerini konu alıyor. Halkın anlayabileceği gibi çifte standartta diyebiliriz."
Bu kitabında insanların yapması gerektiğini bildiği halde yapmadıkları şeylerden örnekler verdiğini ifade eden Dr. Sıtkı Karaca, insanların bu kitabı okuduklarında kendilerinin yaptığı ama başkaları yaptığı zaman kızdıkları ve doğru bulmadıkları o kadar çok şey olduğunu göreceklerini söyledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.