Fatih Fen Lisesi'nden "Edebiyat Dergisi"
Fatih Fen Lisesi Müdürlüğü okulun Edebiyat öğretmenlerinin öncülüğünde kültür, sanat, edebiyat içerikli bir dergi yayımladı. Derginin içinde ağırlıklı olarak okul öğrencilerinin yazı ve makaleleri yer alırken, derginin renkli ve son derece kaliteli bir baskıya sahip olması dikkatlerden kaçmıyor. Fatih Fen Lisesi Müdürü Haydar Urfalı, derginin içeriğinin önemli bölümünü öğrencilerin yazılarının oluşturduğunu belirterek, "edebiyat öğretmenlerimiz bu konuda çok çaba harcadılar, kendilerine özellikle teşekkür ediyorum. Böyle bir derginin mali boyutunu karşılamak çok zor, ancak reklam, ilan yoluyla bunu karşılamaya çalıştık. Eskişehir kamuoyundan bundan sonraki sayılarımız için ilgi bekliyoruz"
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.