Fotoğraf yarışması

Fotoğraf yarışması
Friglerin hüküm sürmüş olduğu, günümüzde Afyonkarahisar, Eskişehir ve Kütahya il sınırları içerisinde kalan Frig Vadisi’ndeki Frig ve Frigya kültürel mirasını tanıtmak ve fotoğraf eserlerini FRİGKÜM arşivine kazandırmak...

Friglerin hüküm sürmüş olduğu, günümüzde Afyonkarahisar, Eskişehir ve Kütahya il sınırları içerisinde kalan Frig Vadisi'ndeki Frig ve Frigya kültürel mirasını tanıtmak ve fotoğraf eserlerini FRİGKÜM arşivine kazandırmak amacı ile Frigya Kültürel Mirasını Koruma ve Kalkınma Birliği tarafından Frig Vadileri 3.Fotoğraf Yarışması düzenleniyor.
Yarışma 15 Eylül 2012 ve 15 Nisan 2013 tarihleri arasında sürecek olan yarışmaya katılacak fotoğrafların bu tarihler arasında çekilmiş olması gerekmektedir. Her bir katılımcı yarışmaya en fazla 3 adet fotoğraf ile katılabilecek.Jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucu kazanan yarışmacılara ödül verilecek olup başarı gösterenlerin de fotoğrafları basılı ortamda hazırlanarak dağıtılacak. Yarışmada 1.lik Ödülü 10.000 TL., 2.lik Ödülü 6.000 TL., 3. Ödülü 4.000 TL. olarak belirlendi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.