Fotoğrafa gönül verenler iftarda buluştu
Eskişehir Foto Aksiyon grubu iftar yemeğinde buluştu. 9 ay önce kurulan ve fotoğraf severlerin bilgi ve çektikleri fotoğrafları paylaştıkları facebook Foto Aksiyon Eskişehir grubuna mensup 35 fotoğrafçı iftar yemeğinde bir araya geldi.
Şark kebap ta açık havada yenen iftar yemeğinde yine fotoğraf konuşuldu. Değişik mesleklere mensup ama ortak özellikleri fotoğrafa gönül vermek olan amatör sanatçılar yemekte bol bol sohbet etme imkânı buldu. Yemek organizasyonunu yapan Yılmaz Bolat ve Sinan Bağ konuklarla tek tek ilgilendiler. Foto Aksiyon Eskişehir üyeleri önümüzdeki yıllarda daha kalabalık gruplarla bu buluşmayı geleneksel hale getirmek istediklerini söylediler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.