Gölpazarlılar biraraya geldi
Yayınlanma:
Gölpazarı Dayanışma Derneği Üyeleri dün Öğretmenevinde bir araya geldiler. Birlik ve beraberliğin sağlanması amacıyla düzenlenen etkinlikte konuşan GÖL-DER Şube Başkanı Hicran Çınar, "Bu tür etkinliklerimiz üyelerimiz...
Gölpazarı Dayanışma Derneği Üyeleri dün Öğretmenevi'nde bir araya geldiler. Birlik ve beraberliğin sağlanması amacıyla düzenlenen etkinlikte konuşan GÖL-DER Şube Başkanı Hicran Çınar, "Bu tür etkinliklerimiz üyelerimiz arasında dayanışmayı arttırıyor. Derneğimiz faaliyetlerine ara vermeden devam ediyoruz. Dayanışma birlikteliklerimiz bugün olduğu gibi gelecek günlerde de devam edecektir" dedi.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.