Görsem yardım bekliyor
Görsem Görme Engelliler Dayanışma Derneği Şube Başkanı Mümtaz Doğan, Ramazan ayı boyunca vatandaşların erzak, giyim ve para yardımlarını makbuz karşılığında derneğe yapabileceklerini söyledi. Ramazan boyunca görme engelli vatandaşlara ve ailelerine dernek bahçesinde iftar yemekleri verdiklerini kaydeden Doğan, " Yemeklerin ücretlerini derneğimiz tarafından karşılıyoruz. Bazen esnaflar ve dernek üyelerimiz de iftar yemekleri veriyor. Ramazan boyunca vereceğimiz yemeklerin ürünlerini karşılayabilmek için vatandaşlardan da yardım bekliyoruz. Vatandaşlarımız yardımlarını Görsem'in Adalar Şubesine makbuz karşılığında yapabilirler" diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.