Grafikerler sertifika aldı
Eskişehir Gazi Kız Teknik ve Meslek Lisesinde 09-20 Temmuz 2012 Tarihleri Arasında açılan Yayın Grafiği (InDesign) Kursunu tamamlayanlara sertifikaları törenle dağıtıldı. Sertifika dağıtım töreni İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fethi Fahri KAYA, Okul Müdürü Hatice ERDEM, Eğitimci Fethi YILMAZ ve Kursiyer Öğretmenlerin katılımı ile gerçekleştirildi. Ayrıca İl Dışından gelen Kursiyer Öğretmenlere İlimiz ilçelerinde bulunan önemli yerleri tanıtmak amaçlı gezi düzenlendi.. Gezi planlanan doğrultuda (Seyitgazi Battalgazi Türbesi Yazılıkaya ve Çifteler) gerçekleştirildi. İl Dışından gelen öğretmen arkadaşlarımız tarafından büyük beğeni topladı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.