"İşçimizin hakkını savunacağız"
Geçtiğimiz hafta sonu çok sayıda delegenin katılımı sonucu gerçekleştirilen Türk Harb-İş Sendikasının olağan genel kurulunda göreve gelen genç başkan Hasan Atak iddialı konuştu. Türk-İş'e bağlı Türk Harb-İş Sendikasının çiçeği burnuna şube başkanı Atak bugün görevi teslim alarak sendikacılığa başlayacak. Görev teslim öncesi konuşan Sendika Şube Başkanı Atak "Kongre öncesi delege arkadaşlarımıza verdiğimiz sözler doğrultusunda sendikacılık faaliyetlerimizi yürüteceğiz. Genç bir başkan genç bir yönetimle, işçimizin hakkını her platformda savunacağız. Sendikacılık yeniden harekete geçecek. Üyelerimizin, ailelerine, çocuklarına yönelik çeşikli aktiviteler yürüteceğiz. Biz, bu amaçla yola çıktık ve delege arkadaşlarımızda bizi bu göreve layık gördü. Aldığımız bu görevin hakkını birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak vereceğiz" diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.